Caffé Galliano aroma italiano

Dopřejte si každodenní relax s premiovou italskou kávou z tradiční rodinné pražírny

Každý si najde oblíbený šálek Caffé Galliano


Profesionální barista, majitel restaurace či kavárny, anebo gurmán, který od každého šálku připravené kávy očekává dokonalý prožitek - přesně takový je typický zákazník Caffé Galliano. Široký sortiment produktů Caffé Galliano dokáže uspokojit opravdu kohokoli. Hlavním pilířem sortimentu Caffé Galliano jsou barové směsi pro přípravu espressa. Tak jako v pravé italské kavárně si nyní můžete připravit dokonalé espresso i doma na Vašem automatickém či pákovém espresso kávovaru. V nabídce je však také široký sortiment kávových specialit, jednodruhových plantážních káv, aromatizovaných směsí v krásných designových obalech, které se perfektně hodí jako dárek k jakékoli příležitosti. Nejprodávanější směsi jsou k dispozici také v podobě kapslí a podů, které jsou oblíbené převážně v domácnostech. Vybere si tedy opravdu každý. Hledáte-li kávu prémiové kvality, z italské pražírny s dlouholetou tradicí, jste na správném místě.

Barista

Dokonale vyvážené barové směsi pro přípravu espressa, připravené ve spolupráci s profesionálními baristy. Pro všechny, kteří milují klasické espresso a nápoje z něj odvozené. Směsi, které dají vyniknout všem chuťovým složkám, které musí pravé italské espresso obsahovat. K dispozici je také veškerý doplňkový sortiment nezbytný pro vybavení jakékoli kavárny či restaurace.

Cestovatel

Každý kousek světa, každá kávová plantáž dává kávě, která je na ní vypěstována, charakteristické vlastnosti, které vytvářejí její specifickou chuť. Staňte se kávovým objevitelem a poznávejte vlastnosti jednodruhové kávy z vybraných plantáží po celém světě. Vypravte se do odlehlých koutů Kolumbie, Kuby, Guatemaly, Panamy a dalších exotických destinací se single origin kávou Galliano.

Gurmán

Je pro Vás káva příliš hořká záležitost? Je klasická káva "něco" co nutně nevyhledáváte? Po ochutnání aromatizovaných káv Galliano možná změníte názor. K těm nejlepším kávovým směsím jsme po upražení citlivě přidali přírodní aroma, tak abychom neovlivnili kvalitu samotné směsi. Výsledkem jsou lahodné kávy s nevšední chutí vanilky, kakaa, lískových oříšků, mandlí, které Vás dokážou překvapit.

Příběh Caffé Galliano začíná u původní Rodinné tradice


Příběh kávy Galliano se začal psát v roce 1965, kdy chlapec jménem Renzo začíná pomáhat s prací svému otci Galliano Bungo v rodinné pizzerii. Právě tady objevuje Renzo svou lásku ke kávě a začíná pronikat do tajů její přípravy. Po několika letech práce v rodinném podniku otevírá Renzo specializovaný obchod s kávou v Benátkách. V té době také kupuje svoji první pražírnu a doma v garáži praží a míchá své první kávové směsi. Jak jinak by mohl pojmenovat svou kávu než jménem svého otce, který před nedávnem zemřel. Tak se zrodila káva Galliano.

Kromě Renzova vlastního obchodu si káva Galliano začala postupně získávat stále větší oblibu v barech, restauracích a u maloobchodníků v oblasti mezi Benátkami a Trevisem. Garáž přestavěná na pražírnu už dávno přestala být dostačující. I když postupem času procházela několika přestavbami, v roce 1992 se firma přestěhovala do nově vystavěných prostorů. V těch se káva Galliano praží dodnes, podle původních postupů ve všech krocích přípravy.

Znalosti nabyté léty výběru kávových zrn, pražení i míchání směsí postupně Renzo předává svému synovi Luca Bugno. Ten je vlastníkem Coffee Galliano SNC dodnes. Stále pokračuje v pražení kávy tak, jak ho to naučil otec. S vášní a smyslem pro detail na rodinnou tradici rozšiřuje každým rokem výrobu. Přesto dbá na to, aby se z kávy Galliano nevytratily původní rodinné tradice.

Káva Galliano v poslední dekádě expandovala z italského trhu do dalších zemí Evropy. Každým dnem si získává stále více příznivců v Rakousku, Německu, Anglii, Bosně, Polsku, Švédsku, Slovensku, Litvě, Řecku a díky společnosti Fine Coffee také v České republice.

Fine Coffee | dodavatel italské kávy pro gastronomii, firmy a domácnosti
Výhradní disributor Caffé Galliano pro Českou republiku

Fine Coffee s.r.o.

Nad Zámkem 1072
674 01 Třebíč
Česká republika

tel.:
e-mail:
web:
+420 725 730 120
info@finecoffee.cz
www.finecoffee.cz
IČ:
DIČ:
03371905
CZ03371905

Fine Coffee

Caffé Galliano v České republice


Jsme výhradním distributorem kávy Caffé Galliano pro Českou republiku. Pod značkou firmy Fine Coffee se zabýváme dovozem a distribucí kávy. Zaměřujeme se na kávu z tradičních italských pražíren, které svou kvalitou často vysoce převyšují běžné kávy klasických mainstreamových značek.


Jak to všechno začalo

Káva nás prostě baví, a tak jsme před časem začali hledat způsob, jak si připravit dokonalé espresso. Takové, na jaké jsme byli zvyklí z několika našich oblíbených kaváren. Postupně jsme objevovali kávové rituály, učili se kávu připravovat a čím dál víc propadali jejímu kouzlu. Ochutnávali jsme mnohé jednodruhové kávy i různé kávové směsi a postupem času jsme si začali kávu sami dovážet přímo z Itálie. Nejprve pouze pro nás, později našim přátelům i jejich známým... Dnes už se kávě věnujeme naplno.

Kde si můžete koupit kávu Caffé Galliano

Provozujeme specializovaný e-shop kavove-kapsle.com se širokým výběrem kapslí pro všechny typy kávovarů a e-shop italska-kava.com s kompletním sortimentem kávy, kávovarů a příslušenství. Provozujeme showroom v Třebíči, kde je možné ochutnat veškeré druhy kávy z naší nabídky. Najdete nás v areálu Nad Zámkem 1072 v Třebíči.

Co říkají spokojení klienti Caffé Galliano


Prohlédněte si kompletní sortiment Caffé Galliano


Ať už máte kávu rádi jakoukoli, ze sortimentu Caffé Galliano si zcela jistě vyberete. Jste-li majitelem restaurace či kavárny a hledáte kávu nejvyšší kvality, která uspokojí i tu nejnáročnější klientelu, směsi Galliano jsou perfektní volbou. Caffé Galliano navíc odliší Vás podnik od konkurence s mainstreamovými značkami kávy. V nabídce je také široký sortiment kávových specialit v designových baleních, oblíbených v domácnostech. Veškerý sortiment si můžete objednat on-line na našem e-shopu.

Caffé Galliano doporučuje


Zaujala Vás naše nabídka? Napište nám


Zaujal Vás sortiment Caffé Galliano? Neváhejte a kontaktujte nás pomocí následujícího formuláře anebo telefonu či e-mailu uvedených v záložce Galliano ČR. Rádi Vám zodpovíme jakékoli dotazy, vypracujeme kávový audit pro Vaši firmu či kavárnu anebo připravíme individuální cenovou kalkulaci na míru.